09123206063
info@bekhan.com

حلقه کتابخوانی

حلقه کتابخوانی با هدف تشویق و ترویج فرهنگ مطالعه دقیق، عمیق و با کیفیت بین اعضای سایت راهاندازی شده است. در چارچوب این برنامه، هر بار کتابی به اعضایی از سایت که در این برنامه عضو هستند، معرفی میگردد. کلیه اعضای حلقه تا پایان مدت مشخصی که در زمان معرفی کتاب تعیین میگردد (مثلاً روز شنبه مورخ 05/08/1394 ساعت 20:00 الی 20:15) فرصت خواهند داشت تا کتاب مزبور را مطالعه نموده و در آزمونی که به منظور سنجش دقت و کیفیت مطالعه شرکت کنندگان در این برنامه طراحی شده است، شرکت نمایند. "بخوان" هر بار به قید قرعه به یکی از اعضای حلقه که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشند، مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد جایزه خواهد داد.

عضویت در حلقه شرایطی به شرح زیر دارد که باید به دقت توسط علاقمندان، رعایت گردد:

 1. فقط کسانی که عضو سایت باشند مجاز به مشارکت در این برنامه و ورود به حلقه هستند. چنانچه عضو بخوان نیستید اما مایل به عضویت هستید، اینجا کلیک کنید.
 2. هر یک از اعضای سایت که علاقمند به مشارکت در حلقه کتابخوانی باشند باید درخواست خود مبنی بر عضویت در حلقه را ثبت و ارسال نمایند.
 3. کلیه اعضایی که علاقمند به مشارکت در حلقه کتابخوانی هستند باید شماره کارت بانکی و شماره تلفن همراه خود را در پروفایل کاربری خود تکمیل نمایند. برای تکمیل اطلاعات پروفایل خود، اینجا کلیک کنید.
 4. مشارکت اعضایی که سه بار پیاپی در آزمون شرکت نکرده باشند، به صورت خودکار لغو خواهد شد. این دسته از کاربران در صورت علاقمندی، باید مجدداً درخواست عضویت در حلقه را ثبت و ارسال نمایند. حذف شناسه کاربری از حلقه به معنای لغو عضویت کاربر نیست.
 5. اطلاعات مربوط به برندگان هر دوره با ذکر نام، نام خانوادگی، تعداد دفعات حضور در حلقه، تعداد دفعات شرکت در آزمون، تعداد دفعات برنده شدن در آزمون، تعداد کل شرکت کنندگات و عکس کاربر (در صورت تمایل وی) در سایت درج خواهد گردید.
 6. هیچ یک از دست اندر کاران سایت بخوان ، مجاز به مشارکت در حلقه کتابخوانی و شرکت در آزمونهای آن نیستند.
شرایط برگزاری آزمون مزبور نیز به شرح زیر میباشد:
 1. آزمون به صورت الکترونیکی، تستی (چهار جوابی) و مشتمل بر 10 سوال از متن کتاب معرفی شده برگزار میگردد. انتخاب سوالات توسط بخوان انجام میشود. تاریخها، اسامی، اعداد و ارقام، تصاویر و جدولها موضوع سوالات نخواهند بود.
 2. طول مدت آزمون به ازای هر شناسه کاربری، فقط 150 ثانیه (دو دقیقه و نیم) است.
 3. آزمون در یک بازه زمانی 15 دقیقهای که به صورت دقیق به مشارکت کنندگان در حلقه اطلاع رسانی خواهد شد، برگزار میگردد. امکان شرکت در آزمون، قبل و بعد از بازه زمانی تعیین شده برای هیچ کاربری وجود نخواهد داشت. زمان برگزاری آزمون و برنده هر آزمون از طریق پیامک به اعضای حلقه اطلاع رسانی خواهد شد.
 4. هر شناسه کاربری در هر آزمون، حداکثر یکبار امکان شرکت خواهد داشت.
 5. برنده هر دوره به فاصله 15 دقیقه پس از برگزاری آزمون در سایت معرفی و مبلغ جایزه نقدی بلافاصله به حساب وی واریز خواهد گردید.